Zabawa z kutasem

Tematy bez tabu 0 comments

Każda laska powinna wiedzieć o tym, że faceci są o wiele prostsi niż laseczki jeśli chodzi o usytuowanie punków erogennych. Na ciele panny znajdują się dziesiątki takich punktów, jednak u faceta jest ich zaledwie kilka. W związku z tym zrobienie przyjemności mężczyźnie naprawdę nie jest takie łatwe. Jeżeli chciałabyś, aby Twój mężczyzna naprawdę był zadowolony to bardzo dobrze wykorzystuj te punkty, a także podpatrz trików na redtube.

Najważniejszy jest naturalnie wacek a także jego okolice. Jeżeli uprawiacie oral to naprawdę nie ma sensu pochłanianie całego penisa. Najważniejsza jest jego główka i tak naprawdę tylko ona powoduje u mężczyzny ogromne podniecenie. Faceci lubią także masaż jąder o czym wiele dziewczyn niestety zapomina. Warto urządzić sobie prywatne porno, które na pewno zadowoli Twojego partnera.

Nie musisz robić tego tylko rękoma. Spokojnie możesz użyć do tego swoich ust albo języka, żeby sex był jeszcze bardziej intensywny. W ten sposób możesz wprowadzić mężczyznę w szalone podniecenie. Warto nie zapominać także o masażu jąder w trakcie stosunku. Jeśli tylko będziesz mogła sięgnąć tam dłonią w czasie penetracji pochwy to powinnaś to robić. Rozpalisz w ten sposób swojego mężczyznę do czerwoności, a on odpowiednio się za to odwdzięczy.

źródło: 18stki.pl