Używanie prezerwatyw

Tematy bez tabu 0 comments

Powiedzmy sobie coś o antykoncepcji. Szczególnie biorę tu pod uwagę popularne prezerwatywy. Szansa na ciąże podczas seksu z prezerwatywą jest nie wielka, ale nie oznacza to, że jest to 100% gwarancja zabezpieczenia. Co jakiś czas wykonywane są badana, ponieważ bezpieczeństwo i gwarancja nie zajścia w ciążę jest bardzo ważne.

Durex to firma, która jest największym producentem prezerwatyw na świecie. Muszą się oni zastosować do wszelkich standardów po to, by umożliwić zachowanie bezpieczeństwa. Jednak nie wszystko zależy od firmy. Najważniejsze jest to, abyśmy my potrafili zachować bezpieczeństwo, gdy uprawiamy seks. Za ciążę odpowiada kobieta jak i mężczyzna. Trzeba więc podejść do tego z trzeźwym umysłem. Mimo tego, że mamy bardzo wysoką szansę na to, że kobieta nie zajdzie w ciąże, gdy używamy prezerwatyw to jednak sami musimy o to także zadbać.

W opakowaniu jest instrukcja jak należy obchodzić się z prezerwatywą. Czasem zdarza się tak, że chcemy uprawiać sex, lecz nie mamy prezerwatyw. Co wtedy zrobić? Jeśli nie chcemy niechcianej ciąży to powinniśmy się opanować i nie podejmować złych decyzji, które mogą później nieść konsekwencje w postaci ciąży.

źródło: panieny.net