Seks zabawki dla początkujących

Tematy bez tabu 0 comments

Nie da się ukryć, że z powodu nudy coraz więcej osób korzysta z seks zabawek, oraz gadżetów erotycznych, aby uprzyjemnić zabawę w łóżku, bądź też zaspokoić siebie jako singiel. Jednakże które zabawki erotyczne warto jest wybrać na start? O tym dowiesz się już za chwilę!

Seks zabawki dla początkujących

Kajdanki

To jeden z najbardziej uniwersalnych gadżetów erotycznych. Zalecane dla początkujących i zaawansowanych użytkowników, ale intensywność i scenariusze tych zabaw mogą się różnić w zależności od twoich potrzeb.

Packi do klapsów

Klapsy to nie tylko jedna z najpopularniejszych możliwości na lepszy seks, ale także gra wstępna, ponieważ wiele kobiet deklaruje, że lubi dostawać klapsy od swoich partnerów. Dodatkowo możesz obrażać partnerkę, podczas dawania klapsów pozwala przeżyć naprawdę ekscytujące doznania podczas zabawy (kobiety to lubią!). Dla początkujących najlepszym rozwiązaniem są packi. Dzięki ich zastosowaniu w łatwy sposób można kontrolować siłę uderzenia. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników odpowiedni będzie bicz wykonany ze skóry.

Opaski na oczy

Jeśli nie masz ochoty wydawać pieniędzy na opaskę z seks shopu, to łatwo zastąpić je zwykłymi szalikami lub czymś innym, co umożliwia całkowite zakrycie oczu. Dzięki temu będziesz w stanie zwiększyć wrażenia dotyku lub połączenie tego z erotyczną bielizną, stanie się niesamowitym dodatkiem, który świetnie pobudzi twoje żądze seksualne i zachęci cię do działania.

Wibratory

Wibrator to nie tylko narzędzie do masturbacji. Każdy wibrujący stymulator, lub masażer to doskonały wybór dla par. Nadają się nie tylko do gry wstępnej, ale także jako uzupełnienie seksu. Najlepszym przykładem jest wibrator dla pary, który nakłada się na pochwę nie tylko w celu pobudzenia partnera, ale także podczas seksu. Uzyskanie przyjemności i orgazmu niekoniecznie oznacza natychmiastową penetrację, dlatego też warto jest zaznajomić się z ofertą wibratorów.

Olejki do masażu erotycznego

Wiele osób, które nie są aż tak śmiałe, jeśli chodzi o seks, może wykorzystać olejki do wykonania masażu erotycznego. W końcu nawet jeśli dasz taki prezent swojej partnerce na urodziny czy święta, nikt przecież nie będzie podejrzewał, że przeznaczycie to do swojej zabawy w łóżku. Dlatego też to jest dobry sposób, aby w łatwy i dyskretny sposób się zabawić.