Seks z prostytutką

Tematy bez tabu 0 comments

Niezależnie od zajmowanego stanowiska, wieku czy miejsca zamieszkania, mężczyźni na całym świecie korzystają z usług prostytutek. Dlaczego tak jest? Mężczyźni, którzy nie mogą znaleźć sobie kobiety, korzystają z usługi prostytutek – to jest zrozumiałem. Natomiast dlaczego faceci, którzy mają swoje kobiety i żony  idą często do prostytutki?

Jak wiele osób przyznaje, dlatego, że z prostytutką nic nie muszą. Nie muszą udawać, że są zachwyceni z seksu, że chcą rozmawiać czy im zależy. Nie muszą się także martwić o to, czy kobieta została zaspokojona, bo to ona jest dla nich. Przy takiej lasce, faceci mogą spełniać swoje fantazje erotyczne, które ze swoją kobietą nie zawsze udałoby im się spełnić. W codziennym życiu odgrywamy różne role – szefa, męża, ojca czy kochanka.

Przy prostytutce nie musimy odgrywać żadnej z nich, możemy zdjąć maskę i puścić wodze fantazji. Jednak należy się zastanowić czy dla takich pragnień erotycznych, którymi są różne fetysze w łóżku, warto poświęcać swoją miłość, często rodzinę tylko po to, aby spełnić je z inną kobietą, bo własna nie zawsze się na to godzi.

źródło: aktorkinago.pl