Seks randki w internecie

Tematy bez tabu 0 comments

Odkąd internet jest powszechnie dostępny, wiele rzeczy stało się prostszych, ładniejszych, bliższych. Tak jako i randkowanie stało się zdecydowanie prostsze, gdyż można było uczynić ten pierwszy krok bez wychodzenia z domu, pisząc do kogoś wiadomość, w postaci kilku słów, kilku znaków bądź chociaż w formie jednej emoji – ikonki graficznej, na przykład serduszka. Osoby nieśmiałe otrzymały do ręki niezwykłe ułatwienie w relacjach interpersonalnych. A wiadomo, że ludzie są często dość leniwi i jeżeli czegoś nie muszą robić to tego nie robią, za pośrednictwem internetu zaczęli się także umawiać na seks randki. I tutaj można to rozumieć w dwojaki sposób.

Sposoby na seks randki w sieci

Pierwszym są seks randki, gdzie internet służy tylko jako środek komunikacyjny. Za pośrednictwem internetu, a więc maili, grup dyskusyjnych, czatów i innych komunikatorów, znajdujemy partnerkę, która jest w pełni zdecydowana i poszukuje tego co my w danej chwili, czyli interesuje ją nie mniej i nie więcej jak seks randka. Wcześniej taka forma kontaktu i umówienia się była zdecydowanie trudniejsza do realizacji. Teraz wystarczy dosłownie kilka kliknięć.

Drugi sposób seks randki to tak zwany cyber seks. Czyli pobudzenie, często wzajemne, seksualne w postaci obcowania z drugim człowiekiem na odległość. Wysyłanie sobie erotycznych zdjęć, filmików, prowadzenie konwersacji w sposób jak najbardziej erotyczny i wyuzdany wręcz. Taka forma pobudzenia seksualnego może  grozić nawet uzależnieniem. Ale to co jest pewne – nigdy nie zastąpi ona prawdziwego spotkania, prawdziwego mężczyzny i kobiety oraz prawdziwego i rzeczywistego stosunku płciowego.

źródło: seks randki przez internet