Przygoda na łonie natury

Tematy bez tabu 0 comments

Seks można urozmaicać na bardzo różne sposoby. Jednym z nich jest właśnie uprawianie seksu na łonie natury. Jak to wygląda w praktyce? A no tak, że partnerzy wspólnie wybierają się np. na przejażdżkę za miasto i udają się na seks w plenerze. Można robić to w bardzo różnych miejscach. Takie miejsca to przeważnie wszelkie łąki, w lesie lub też właśnie w samochodzie, który zaparkujemy gdzieś na uboczu.

Uprawianie takiego seksu podwyższa nam poziom adrenaliny, przez co stajemy się bardziej podnieceni. Adrenalina pojawia się z powodu stresu przed tym, że ktoś może nas nakryć, lecz wcale nie musi. Zawsze jest jakieś ryzyko w przypadku, gdy uprawiamy publiczny seks, ale gdy wybierzemy się w jakieś odległe od miasta i ludzi miejsce to ryzyko jest bardzo mało, mimo to i tak się stresujemy, co wpływa na nasze podniecenie.

Taka sex przygoda pozwala partnerom na przeżycie czegoś zupełnie nowego. Może się wydawać, że to tylko zwykły seks w innym miejscu, jednak właśnie to, że uprawiamy go w innym miejscu niż zawsze sprawia, że doznajemy więcej przyjemności.

źródło: amatorki