Problem z seksem oralnym

Tematy bez tabu 0 comments

Co zrobić jeżeli partner lub partnerka nie chce zgodzić się na seks oralny? Odpowiedź jest bardzo prosta. Aby móc opracować rozwiązanie, pierw należy poznać przyczynę, a do tego najlepsza i najskuteczniejsza będzie rozmowa.

Porozmawiajmy z naszą partnerką lub partnerem, dlaczego obawia się tej formy aktu seksualnego i dlaczego nie chce tego zrobić, Przyczyn może być wiele. Jeżeli jest to dla niej forma obrzydzenia, wówczas zaproponujmy, że pierw my zrobimy to dla niej. Jeżeli natomiast powie, że się dławi i ma odruchy wymiotne, wówczas zawsze może pierw spróbować popracować samym językiem i wcale nie musi go głęboko wkładać. Jeżeli jednak nie chce nas dopuścić do siebie, bo się wstydzi, to tutaj już musimy dłużej popracować i zdobywać cele małymi kroczkami.

Jednego dnia całujmy uda, drugiego delikatnie muśnijmy krocze policzkiem, i tak krok po kroku zdobywajmy nasz cel aż osiągniemy go na tyle, że kobieta sama się zgodzi i wyrazi zgodę na seks oralny. pamiętajmy, by nie działać w żadnych wypadku przeciw kobiecie, nic na siłę, bo tylko tym bardziej się zniechęci i zablokuje, co utrudni nam działanie na wiele kolejnych miesięcy.