Początek związku – a tajemnice które chwilowo powinieneś zatrzymać dla siebie

blog erotyczny 0 comments

Wiadomo iż każdy chciałby móc całkowicie ,,prześwietlić” partnera – czyli poznać jego każdą tajemnicę. Jednakże żeby nasz partner przed nami nie uciekł, kiedy wyjawimy mu swoje najciemniejsze tajemnice, to niestety ale pewne rzeczy trzeba na razie zachować dla siebie. O czym więc najlepiej na razie nie mówić partnerowi, jeśli dopiero co weszliśmy w związek?

Początek związku – a tajemnice które chwilowo powinieneś zatrzymać dla siebie

Byli partnerzy

Większość kobiet często umiera z ciekawości, z jakimi partnerkami był jej aktualny partner. Prawie każda jest zainteresowana tym, jak wygląda oraz jak ma na imię, z racji albo czystej zazdrości, albo z tego powodu żeby złapać z taką dziewczyną ,,kontakt” oraz dowiedzieć się więcej o swoim partnerze za jego plecami. Dlatego też jeśli dopiero zacząłeś nowy związek, nie mów o swoich byłych partnerach, bo być może niektórzy mogą to po prostu źle odebrać, przez co kruchy na początku związek może się po prostu rozpaść. Nigdy o tym nie zapominaj, bo w innym wypadku po prostu źle to się skończy.

Na razie wstrzymaj się z najdzikszymi fantazjami

To wiadomo że seks jest naprawdę ważny, kiedy zaczynamy nasz nowy związek, lecz na początku najlepiej jest pomyśleć o seksie klasycznym, ponieważ jeśli już na samym starcie ujawnimy przed nim nasze najdziksze seksualne ,,ambicje” – to może się przestraszyć. Dlatego też, lepiej na początek prowadzić w miarę normalne życie łóżkowe, stopniowo rozmawiając i odkrywając swoje fantazje seksualne przed swoim partnerem. Oczywiście każdy ma swoje, dlatego też postaraj się zrozumieć fetysze twojego partnera. Wiadomo, że o pewnych kwestiach nasz partner absolutnie powinien wiedzieć (na przykład co nas drażni i tak dalej) – lecz to, że na przykład to że w dzieciństwie wyrzuciłeś swojego chomika przez okno zostaw na początek dla siebie.

Dopiero kiedy twój partner zdobędzie twoje zaufanie – wtedy możesz mu opowiedzieć o tym, o ile jest to dla ciebie ważne, żeby o tym wiedział. Część ekspertów w dziedzinie seksu uważa, że związek dwojga ludzi pozbawiony seksu, stopniowo obumiera, część z kolei, że kiedy wygasa pożądanie, relacja przechodzi swoistą ewolucję i dojrzewa do prawdziwej miłości, w której nie liczy się jedynie seks, ale też opieka, troska i zaangażowanie. Jednakże każdy doskonale funkcjonujący związek musi zostać oparty na solidnych fundamentach, którym jest nie tylko miłość, lojalność i przyjaźń, ale także seks czy namiętność. Częste kontakty seksualne ze swoim partnerem bardzo silnie jednoczą pary i sprawiają, że ludzie stają się naprawdę do siebie przywiązani.

Źródło : https://maxporn.pl/