Po czym poznać, że ona miała orgazm?

Tematy bez tabu 0 comments

Trwający zaledwie chwil orgazm jest według większości ludzi najprzyjemniejszym ze wszystkich odczuć jakie może spotkać człowieka za życia. Okazuje się jednak, że aż 30% kobiet może mieć problem z osiąganiem orgazmów, a 10% kobiet nawet nie wie czym jest prawdziwe uniesienie. Z tego powodu wiele kobiet chce sprawić przyjemność mężczyźnie i po prostu orgazm udaje. To nie sex kamerki, tylko realne życie, dlatego dzisiaj przedstawimy Ci kilka istotnych rzeczy, po których poznasz czy kobieta przeżywa prawdziwe szczytowania, czy może udaje, a jej stękanie jest tylko fikcją, a nie realnym podnieceniem.

Czynniki wpływające na orgazm

Czas podniecenia. Zanim dojdzie do prawdziwego orgazmu, musi minąć trochę więcej czasu. Zazwyczaj trwa to około 15 minut. Jeśli Twoja kobieta szczytuje już po kilku chwilach to znaczy, że udaje.

Naturalne efekty podniecenia. Pompowana krew do narządów płciowych powoduje, że pojawiają się pierwsze skurcze, głównie u wejścia do cipki, a łechtaczka pęcznieje i powiększa się. Jeżeli zauważyłeś takie wydarzenia u swojej partnerki to możesz być pewny, że szczytowanie jest coraz bliżej.

Niezamierzone ruchy ciała. Podczas prawdziwego orgazmu, kobiety wykonują dziwne ruchy, a czasem dochodzi również do silnych skurczów mięśni. Powoduje to, że kobiety robią śmieszne grymasy, ponieważ mocno napinają mięśnie twarzy. Często również wyginają kręgosłup lub wypychają brzuch. Jeśli tak zachowuje się Twoje kobieta to również możesz być pewny, że nie udaje.

Inny oddech. Podczas mocnego orgazmu krew zaczyna wariować w naszym ciele, a my, aby ją dotlenić, zaczynamy szybciej oddychać. Powodem tego jest zadyszka i jęki. Jeśli są one o różnorodnych nasileniu to z pewnością świadczy to o mocnym podnieceniu.

To tylko kilka najcenniejszych wskazówek na rozpoznanie prawdziwego orgazmu. Mam nadzieję, że przyda Ci się ta lektura.

źródło: pornografia.net.pl