Obciążniki do powiększania penisa

Tematy bez tabu 0 comments

Obciążniki jedna prawie najstarsza metoda na powiększanie penisa. Była ona znana już bardzo dawno. Niestety nie jest to najbezpieczniejszy sposób na powiększenie naszego sprzętu. Może być to niebezpiecznie, a zbyt duże obciążenie może spowodować, że możemy uszkodzić swojego penisa. Chodzi o to, że obciążniki są przywiązane do penisa, a grawitacja robi dalej swoje, tzn. przyciąga do ziemi.

Ten sposób jest coraz częściej odradzany facetom, którzy decydują się na powiększanie penisa po to, aby poprawić swoje erotyczne życie. Odradzany jest dlatego, że nie jest bezpieczny. Jeśli uprzemy się i chcemy spróbować zrobić to tą metodą to powinniśmy to robić pod okiem lekarza, który będzie nadzorował cały proces i w razie czego zatrzymał go. Dla facetów, którzy zdecydowali się zwiększyć rozmiary swojego penisa tą metodą powinno być wiadome, aby nie zaczynać robić tego od wielkich ciężarów. Natomiast powinni zacząć od lekkich i dopiero później iść w stronę tych cięższych.

Jest to bardzo ważna zasada, ponieważ gdy zaczniemy od razu od dużych ciężarów to żadnych efektów nie zobaczymy, tzn. nie zobaczymy tych, których się spodziewaliśmy. Zobaczymy natomiast te niepożądane efekty. Pod wpływem dużego ciężaru możemy wyrządzić sobie krzywdę, co później będzie objawiało się sporym bólem podczas oddawania moczu, a także w czasie, gdy będziemy uprawiać seks. Nie możemy mieć wszystkiego od razu, więc dajmy sobie trochę czasu, a efekty na pewno będą.

źródło: filmypornohd.net.pl