Numerki w publicznych miejscach? Czemu nie!

Tematy bez tabu 0 comments

Wiele par nie wyobraża sobie uprawiać seks w innym miejscu niż poza domem. Czy to dobre myślenie? To zależy od tego jakie ludzie chcą mieć życie erotyczne. Jednym wystarcza uprawianie seksu tylko raz w tygodniu, a inni chcą robić to każdego dnia i to niekoniecznie tylko po jednym razie na dzień. Więc niektóre pary uprawiają seks tylko w swoim domu i to im wystarcza, ale innym nie bardzo.

Wtedy dobrym pomysłem jest poszukanie erotycznych przygód w różnych miejscach poza domem. Mówiąc publiczne miejsca, nie mam na myśli uprawiania seksu na środku ulicy lub miasta w tłoczny dzień. Chodzi tu o miejsca, które na ogół są publiczne, jednak to, że kogoś tam spotkamy będzie mało prawdopodobne.

Takimi miejscami są np. jakiś las, park, jezioro i wiele innych podobnych. Te miejsca nie są odwiedzane tak często jak typowe miasta. Seks w takich miejscach na świeżym powietrzu to u niektórych ludzi to nawet erotyczne marzenia, które pragną kiedyś spełnić. Warto czasem spróbować czegoś nowego i się przekonać.

źródło: dupy