Nasz pierwszy raz

Tematy bez tabu 0 comments

Pierwszy raz jest zazwyczaj dość emocjonalnym przeżyciem i to zarówno kiedy to jest nasz pierwszy pierwszy raz, tak w ogóle, jak i wówczas kiedy to jest nasz pierwszy seks z nowym partnerem lub partnerką.

Mimo wszystko, zdecydowanie więcej emocji wywołuje chyba ten prawdziwy pierwszy raz, do którego zazwyczaj jakoś się przygotowujemy, którego niekiedy się obawiamy jak to wyjdzie, czy sprostamy i czy damy radę. Inaczej jest przy pierwszym razie z nowa partnerką lub partnerem, bo wówczas wiemy już jak to wszystko wygląda i staramy się tylko wyjść jak najlepiej, jak najbardziej zaspokoić swojego partnera i partnerkę i mile ją lub jego zaskoczyć. Kiedy powinien nastąpić ten pierwszy raz z nowo poznaną osobą? Wiele osób twierdzi, że nie powinno być to na pierwszej randce, gdyż wówczas już na początku wszystko może się popsuć jeżeli zostaniemy wykorzystani, bądź też wystarczy, że się tak poczujemy.

Wszystko jednak zależy od atmosfery i naszych emocji. Jeżeli faktycznie poczujemy chemię do drugiej osoby i stwierdzimy, że po protu nie możemy się powstrzymać, cóż, serce nie słucha, a krew nie woda.