Kobiety polubiały seks shopy

Tematy bez tabu 0 comments

Kobiety coraz częściej kupują gadżety erotyczne

Jeszcze w latach 90tych tylko 3% klientów sex shopów stanowiły kobiety. Sklepy z gadżetami erotycznymi było zdominowane przez płeć męską i napalonych samców. Teraz czasy się zmieniły i seks shopy odwiedza coraz więcej Pań. Ma to wiele zalet, ponieważ wzrost ilości pań odwiedzających sklepy dla dorosłych przekłada się na poprawę jakości asortymentu i wyglądu pomieszczeń. Sklepy starają się być lepiej przygotowane pod klientki płci pięknej. Organizują fajne wystawy, zmieniają wystrój itp.

Co mogą kupić kobiety w seks shopie?

Wybór asortymentu jest ogromny. Pani mogą sobie nabyć zmysłową bieliznę erotyczną, a także nowoczesne zabawki, które są naprawdę świetnej jakości. Oprócz najpopularniejszej bielizny, kobiety kupują również wibratory i dilda. Ze względu na kobiety właściciele seks shopów poszerzają swój asortyment także o kosmetyki takie jak np. olejki do masażu czy feromony.

Ciekawe jak ta branża zmieni się przez kolejne 20lat. Patrząc jednak na trend to śmiało można stwierdzić, że rynek zakupów erotycznych nie jest już wyłącznie domeną mężczyzn i będzie coraz ciekawiej.