Jak przygotować się do randkowania po kwarantannie?

blog erotyczny 0 comments

Naturalnie jeszcze taki facet się nie urodził, co by każdej pannie idealnie dogodził. Jednakże są pewne zasady, jakich powinniśmy przestrzegać, jeśli chcemy aby nasze życie erotyczne po kwarantannie uległo poprawie. Co musimy więc wiedzieć, aby uwodzić kobiety po kwarantannie z sukcesami?

Jak przygotować się do randkowania po kwarantannie?

Na początek – tego NIE RÓB!

Na starcie, zanim jeszcze na tyle dobrze nie poznasz kobiety, że możesz ją dotknąć, to absolutnie nie wchodź do jej strefy osobistej. Kobiety nie cierpią, kiedy faceci (którzy z ,,automatu” im się nie podobają) nie szanują ich strefy osobistej, w końcu one również czują i sprawienie, że poczują się w Twoim towarzystwie niekomfortowo wcale nie pomoże nam w naszych podbojach po kwarantannie, a wręcz przeciwnie.

Myj się!

Kolejną rzeczą, która sprawi że twoje szanse na seks zmaleją, to utrzymywanie niechlujnej aparycji. Niemyte zęby, kiepsko ułożone włosy, czy też ciuchy, które od dawna powinny wylądować na śmietniku nie sprawią że będziemy w oczach kobiet atrakcyjni.

Zadbaj o siebie

Panie bardzo często mówią o tym, że liczy się wnętrze….. ale jak zapewne wielu z was się spodziewa, chodzi tylko o kobiece wnętrze, a nie Twoje. Jeśli chcesz móc przebierać w pannach, to musisz posiadać przynajmniej dwie z tych cech – wysoki, muskularny, ładna twarz, wygadany bądź też bogaty. Jeśli nawet dwóch z tych cech nie masz, to masz kłopot, ponieważ sporo kobiet na samym starcie cię zlekceważy, z racji tego że kobiety nie mają ochoty na randkowanie z facetem niższym od siebie.