Jak namówić kobietę na seks podczas randki?

Tematy bez tabu 0 comments

Uwodzenie nie zaczyna się w momencie rozpoczęcia randki lub przy jej zakończeniu, kiedy odprowadzając dziewczynę do domu liczysz na zaproszenie do środka. Aby randka mogła zakończyć się seksem, warto kobietę pobudzać od samego początku. Może nie będzie to ruchanie jak w filmach porno na redtube, ale na pewno będzie pikantnie.

Przed randką

Umówienie się na randkę jest pierwszym krokiem. Znając czas i miejsce spotkania możesz przystąpić do uwodzenia. Stale pisz z dziewczyną smsy lub wiadomości na komunikatorach. Wtedy kobieta czuje, że jest dla ciebie ważna i że zależy ci na niej jako na osobie, że interesujesz się jej sprawami. Twoimi sprzymierzeńcami są komplementy. Kobieta, która czuje się piękna, dużo łatwiej dopuści cię do swojej intymności. Wysil się na komplementy unikalne i dotyczące tylko jej. Zamiast napisać „Masz piękne oczy”, napisz „Podobają mi się Twoje oczy. Są takie błękitne jak bezchmurne niebo w wakacyjny dzień”. Wiele kobiet poszukuje w partnerach romantyczności!

Na randce

Namówienie na seks nie powinno być wyrażone słowami. Twoje zachowanie, od pierwszych minut randki, powinno wskazywać twoje intencje, ale niczego nie narzucając. Traktuj dziewczynę jak ósmy cud świata, praw komplementy, stosuj gesty grzeczności. Jednocześnie zmniejszaj dystans fizyczny, tak aby nawiązać pierwszą nić intymności. Dobrym krokiem jest nie tyle wzięcie dziewczyny za rękę, ile głaskanie jej dłoni swoimi palcami. To niezwykle seksowne! Jeśli masz okazję, szepnij jej coś do ucha. To pobudza namiętność. Skup się na pocałunkach – powinny być namiętne, ale niezbyt nachalne; bardziej obiecujące, niż podające wszystko na tacy. Po takich zabiegach dziewczyna z łatwością da się uwieść, a randka zakończy się namiętnym seksem!