Jak dbać o związek aby się nie rozpadł?

blog erotyczny 0 comments

Życie potrafi nas zaskoczyć każdego dnia, w tym i również podczas naszego życia miłosnego. Niekiedy natrafiamy na pewne kwestie, które mogą zatrząść nami, bądź naszym partnerem, przez co nie będą oni chcieli z nami dalej w takowym związku być, jednakże to zapewne są kwestie, nad którymi nie mamy kontroli. Jednakże im więcej będziemy dbać o kwestie nad którymi mamy kontrolę, tym większa szansa że nasz związek prawdopodobnie się nie rozpadnie.

Jak dbać o związek aby się nie rozpadł?

Zadbaj o to, żeby twój partner wiedział że o nim pamiętasz

Małe gesty zawsze pomogą Ci w trudnych sytuacjach, wystarczy że od czasu do czasu zadbasz o to, aby dać na prezent bez okazji partnerce kwiaty, coś słodkiego, bądź zrobisz coś ,,ręcznego” (figurka, stojak na ubrania i tak dalej) – ważne jest tutaj to, żebyś pokazał, że potrafisz poświęcić swojemu partnerowi swój cenny czas.

Miej odwagę do rozmowy

Mało który partner widząc że coś się dzieje nie tak w związku wyjdzie Ci naprzeciw i zacznie rozmowę pierwsza, dlatego też czasami musimy się przełamać i po prostu przejąć inicjatywę a następnie zacząć rozmowę o tym co nas boli. Dlatego też warto jest cały czas ulepszać swoje zdolności rozmowy, na przykład po przez inicjację rozmowy z nieznajomymi, jeśli będziesz zajmować się tym regularnie, to za którymś razem taka rozmowa przejdzie do codzienności, przez co dopasowanie z twoim partnerem ulegnie znacznej poprawy.

Zacznijcie razem ćwiczyć!

Wspólna aktywność w związku jest bardzo ważna, ponieważ wtedy lepiej poznajemy tak naprawdę swojego partnera, a nasza druga połówka nas, z racji tego że jest to poniekąd sytuacja o wysokim ładunku emocjonalnym – przecież chcemy zaprezentować się jak najlepiej przed partnerem, przez co jest trochę stresu, ale po jakimś czasie na pewno zdołacie się ,,dograć” na tyle, żeby ćwiczyć razem i odnosić z tego powodu przyjemność!

Kiedy powinniśmy zacząć działać?

Tak naprawdę odpowiedź brzmi : nigdy nie powinniśmy PRZESTAĆ działać. No ale kiedy słyszymy już takie słowa jak : ,,Boli mnie głowa”, ,,dzisiaj nie mam ochoty” , to oznacza to mniej więcej tyle, że partnerka (bądź partner) nie jest już dłużej zainteresowany tobą na tyle, aby uprawiać z tobą seks. Dlatego też miej się na uwadze i wspieraj swojego partnera, abyś nigdy nie usłyszał tych słów.

Źródło : https://sekstv.com.pl/