Erotyczne fantazje

Tematy bez tabu 0 comments

Każda osoba, bez względu na wiek, bez względu na to czy jest mężczyzną czy kobietą, posiada swoje własne erotyczne fantazje.

Często fantazjujemy o seksie z nieznajomą czy nieznajomym, często o seksie w dziwnym, nietypowym miejscu, niekiedy także o seksie w miejscu w którym normalnie byśmy tego nie zrobili, ale bardzo, w głębi duszy, byśmy chcieli. Fantazje erotyczne możemy podzielić na te, które są realne do spełnia jak i te których nie chcielibyśmy aby w ogóle ujrzały światło dzienne – z tymi najskrytszymi fantazjami nie dzielimy się z nikim, ewentualnie z wieloletnią partnerką. Wiele fantazji może dotyczyć tego, czego byśmy chcieli spróbować podczas naszych łóżkowych przygód. Często oglądamy filmy erotyczne i nimi inspirujemy swoje pragnienia. Inne dotyczą użycia różnych akcesoriów, bądź doznań, których na co dzień nie doświadczamy.

Fantazje takie bardzo chętnie spełniamy, bo czujemy wówczas się niesamowicie, gdy nasze ukryte rządze i to co nas podnieca, wychodzi wówczas na światło dzienne, a jeśli tylko jeszcze możemy je dzielić z osobą którą kochamy nad życie, to już jest pełne spełnienie.