Dziewczyny do łóżka na imprezie

Tematy bez tabu 0 comments

Imprezy alkoholowe wśród młodego pokolenia są bardzo popularne, które odbywają się regularnie w każdy weekend, a także w normalne dni tygodnia. Wiemy, że młodzi ludzie często przesadzają z alkoholem i upijają się do końca. Wiemy też, że po alkoholu człowiek staje się odważniejszy, a także ma większą ochotę na seks, jeśli zaistnieje taka możliwość.

Dziewczyny po alkoholu także są łatwiejsze jeśli chodzi o sprawy erotyki. Zapewne wielu z nas może wskazać osoby wśród znajomych, które takie erotyczne przygody po alkoholowej imprezie mają za sobą. Niestety nie jest to takie kolorowe jak się wydaję, ponieważ takie numerki na imprezach mogą przynieść spore konsekwencje. Jak wiemy, pierwsza z nich to niechciana ciąża, ale niewiele osób zdaje sobie także sprawę z tego, że oprócz niechcianej ciąży możemy się zarazić wirusem HIV od osoby, z którą uprawiamy sex, a wcale dobrze jej nie znamy.

Jednak i tak wiele osób się tym nie przejmuje, nawet gdy się nie zabezpiecza, bo liczy się dla nich tylko obecna przyjemność. Wielu facetów np. chodzi na takie imprezy wyłącznie z myślą, że może dziś mu się uda przelecieć jakąś pijaną laskę.

źródło: x-tube.pl