Dobrze przygotuj się do analu

Seks analny jest super sposobem na urozmaicenie życia seksualnego. Aby móc się nim cieszyć, należy przede wszystkim odpowiednio się do niego przygotować. Jak to zrobić dowiesz się poniżej.

Seks analny powinien być spontaniczny? Dla wielu osób planowanie seksu jest zupełnie bez sensu, w końcu powinna to być zwykła przyjemność. Niestety musimy pamiętać, że złe przygotowanie do seksu analnego może się skończyć tragicznie i zamiast super przygody będzie niemiłe rozczarowanie. Najczęściej problem pojawia się kiedy partner posiada dużego członka, ponieważ, wtedy wprowadzenie członka może być naprawdę trudne. Inną kwestią jest złe nawilżenie odbytu partnerki. Rozwiązaniem takiej sytuacji, jest po prostu skorzystanie z różnych lubrykantów, które idealnie się do tego nadają. Do rozwarcia można również wykorzystać zabawki erotyczne. Dilda analne itp.

Co z lewatywą i czystością? Lewatywa jest super rozwiązaniem, o której niestety nie każdy pamięta. To dzięki niej jest tam po prostu czysto. Chociaż nie jest ona konieczna, to z pewnością pozytywnie działa na komfort psychiczny pary, ponieważ jesteśmy pewnie, że nie zaskoczy nas żadna niespodzianka. Wszystko zależy więc od waszych osobistych preferencji i pragnień. Dla większości par wystarczający jest jedynie prysznic przed seksem analnym, jednak radziłbym bardziej się do niego przyłożyć. Konkretne zabiegi pielęgnacyjne z pewnością pomogą w lepszych doznaniach.

Seks analny jest z pewnością zbliżeniem, które warto spróbować razem, ale na pewno trzeba się dobrze przygotować! Obiecuję, że dzięki odpowiedniemu podejściu będziecie dłużej cieszyć się seksem analnym i się do niego nie zrazicie.