Dlaczego wakacje z kochanką to zły pomysł?

blog erotyczny 0 comments

To wydaje się być marzeniem, czyż nie? My na wakacjach, kilka tygodni spokoju, a obok nas piękna i seksowna partnerka, która wydaje się być ideałem. Jednakże czy to jest do końca prawda? Czy rzeczywiście warto jest spędzać czas wakacji z kochanką?

Dlaczego wakacje z kochanką to zły pomysł?

Nikt nie znosi monotonii, prawda?

W przypadku małżeństwa nie jest inaczej, ponieważ jest to poważne zobowiązanie do życia z partnerem, a wieści o głośnych rozwodach są szeroko rozpowszechnione, nie wspominając o tym, że jesteśmy właścicielami majątku (a druga strona nie „wniosła żadnego wkładu w małżeństwo” ) a po rozwodzie stracimy połowę). Wiele osób starszych twierdzi, że niemożność nawiązania dojrzałego związku z drugą osobą to grzech, jednakże mimo to i tak coraz więcej osób znajduje sobie partnerów na boku – nawet ci zamężni/zamężne, dlatego też wiele osób myśli o tym, żeby na czas wakacji znajdywać sobie kogoś innego, z kim mogą spokojnie okres wakacyjny – nie zawsze jest to żona czy stała partnerka, z racji tego, że znamy ją za dobrze i nie mamy już ochoty się z nią zadawać w łóżku. Zwykle takie osoby nie przejmują się tym, że druga strona może doznać traumy, ponieważ naruszają podstawowe założenia swojej wierności małżeńskiej, a te osoby nie wierzą już, że ich partner zapewni im miłość i bezpieczeństwo. Wręcz przeciwnie, myślą, że to tylko im zaszkodzi. Jednak niewierność wpłynie nie tylko na zdrowie psychiczne zdradzonych, ponieważ ci zdradzający partnera będą również czuli się z tym źle i pożałują tego z czasem.

Jeśli już musisz – pamiętaj o zabraniu prezerwatyw!

Prezerwatywy to jeden z najstarszych i najskuteczniejszych sposobów uniknięcia niepotrzebnej ciąży przy jednoczesnym uniknięciu chorób przenoszonych drogą płciową. Oczywiście nie ma uniwersalnej metody na to, by ta ochrona była w 100% skuteczna, ale prezerwatywy zmniejszają to ryzyko o prawie 99%, więc kiedy uprawiamy seks z kimś, kto nie jest w związku, warto z nich skorzystać; lub my Jednocześnie jest więcej niż jeden partner seksualny. Opłaca się również zmniejszyć liczbę partnerów seksualnych, ponieważ każdy, kto jest aktywny seksualnie, może zarazić się chorobami przenoszonymi drogą płciową. Osoby, które mają więcej partnerów seksualnych i osoby, które nie zawsze dbają o odpowiednią ochronę seksu, są bardziej narażone na rozwój chorób przenoszonych drogą płciową.

źródło: salgeo.pl