4 błędy łóżkowe

Tematy bez tabu 0 comments

Czy zastanawiałeś się jakie najczęściej błędy popełniamy w łóżku podczas zbliżenia? Okazuje się, że naukowcy wybrali 4 najpopularniejsze, które mają znaczący wpływ na nasze seksualne uniesienia.

Brak inicjatywy w łóżku

Większość osób myśli, że jeśli pierwsza zacznie seks przygodę to będzie odebrana jako niewyżyta seksualnie lub agresywna. Na szczęście jest to błędne myślenie, ponieważ większe szkody będzie wyrządzać brak objęcia inicjatywy. Głównie dotyczy to kobiet, które często zapominają o swoich facetach i ich potrzebach. Nie skupiajmy się wyłącznie na sobie, ale również na swojej drugiej połówce.

Przejmowanie się wyglądem

Podczas seksu i zajebistych uniesień seksualnych przestań przejmować się jak wyglądasz. Twój partner i tak nie zwraca na to uwagi, a jego oczy skierowane są zazwyczaj w dolne partie Twojego ciała. Zamiast myśleć o makijażu, bądź fryzurze, warto się rozluźnić i odprężyć, a przede wszystkim skupić na zmysłach i doznaniach. Według badań większość mężczyzn nawet nie zauważa tego czym kobiety się przejmują.

Brak mówienia o potrzebach

Wiele osób podczas seksu nie rozmawia o pragnieniach. Bez tej wiedzy nawet najlepszy erotoman nie jest w stanie nas zaspokoić. Musimy powiedzieć czego pragniemy, a wtedy nasz seks będzie na pewno o wiele bardziej przyjemny.

Brak chęci spróbowania czegoś nowego

W dzisiejszych czasach dostęp do różnego rodzaju gadżetów erotycznych jest banalny i prosty, dlatego nie bójmy się próbować nowych doznań z wykorzystaniem właśnie zabawek. Nie dajmy się i nie pozwólmy, aby w nasze łóżko wdarła się rutyna. Im bardziej spontaniczny i ciekawy seks tym lepiej.

źródło: http://skleperotyk.pl