3 wskazówki jak randkować w sieci z sukcesem

Tematy bez tabu 0 comments

Tym razem trochę o randkowaniu i ważnych kwestiach technicznych. Wielu facetów randkuje przez internet i zastanawia się jak szybko poderwać dziewczynę na realną randkę, która zakończy się sukcesem i finałem w sypialni. Dzisiaj pragnę opisać wam 3 najważniejsze zasady, którymi musicie się kierować, aby czatowanie zamienić na seks randkę i osiągnąć wymarzony sukces. Przejdź proszę poniżej i poznaj te cenne wskazówki.

Porady randkowe dla faceta

1. Zaprojektuj swój profil profesjonalnie – jeżeli naprawdę zależy Ci na poznaniu kogoś realnego i chcesz spotkać użytkownika na żywo to koniecznie zadbaj o odpowiednie przygotowanie profilu. Na pewno musisz zrobić dobre zdjęcie, napisać porządny opis i wypisać swoje zalety, wady, oraz zapotrzebowania. Tylko odpowiedni profil zachęci użytkowniczki do czatowania.

2. Pisz z nią o pragnieniach i potrzebach – jeśli umówicie się na seks randkę bez zobowiązań to na pewno warto prędzej porozmawiać o swoich potrzebach. Tylko szczere poznanie pragnień erotycznych pozwoli Wam lepiej zrealizować cel spotkania. Bądź oczywiście delikatny i zadawaj pytania z dystansem. 

3. Nie baw się uczuciami – jeśli zamierasz poznać dziewczynę tylko na szybki seks to nie obdarowuj jej za dużą ilością komplementów, a tym bardziej nie rozczulaj jej i bądź nastawiony na swobodną relację. Jeśli natomiast pragniesz poznać kogoś na dłużej to koniecznie pisz o miłości i tym co czujesz.

źródło: pornografia.net.pl