Wady i zalety seksu grupowego – czy warto?

blog erotyczny 0 comments

Seks grupowy to jeden ze sposób, w jaki można urozmaicić swoje pożycie seksualne. Dla jednych jest to niezwykle fascynujące i przyjemne, a dla innych – krępujące i nie do pomyślenia. Jak wszystko, seks grupowy również posiada wady i zalety, które warto wziąć pod uwagę przed jego rozpoczęciem. Należy przemyśleć kilka aspektów, aby uniknąć rozczarowania i dobrze przygotować się do spełnienia tej fantazji.

Wady i zalety seksu grupowego – czy warto?

Wady seksu grupowego, które warto znać

Seks grupowy odbywa się, gdy bierze w nim udział więcej niż dwie osoby. Im więcej jest uczestników, tym mniej uwagi możemy uzyskać. Jeśli lubimy być w centrum zainteresowania, to możemy poczuć się zawiedzeni. Każda osoba będzie chciała uzyskać, choć chwilę przyjemności i możliwe, że dla Ciebie będzie to zbyt krótki czas. Jedną z niepisanych zasad jest konieczność zaspokajania nie tylko siebie, ale i innych. Powinieneś być aktywnym uczestnikiem, a nie tylko biernym obserwatorem. Zwróć uwagę na osoby, z którymi bierzesz udział w spotkaniu. Czy dobrze ich znasz i masz pewność, że jest to całkowicie bezpieczne? Im większa ilość partnerów, tym większe zagrożenie zarażenia różnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową. Upewnij się, że osoby, z którymi dochodzi do zbliżeń, są zdrowe. Kolejnym aspektem jest zagrożenie dla związku. Biorąc udział w seksie grupowym z partnerem, możemy narazić nasz związek na problemy. Nasz partner może poczuć zazdrość, gdy będziesz w intymnej sytuacji z drugą osobą. 

Główne zalety seksu grupowego, dzięki którym będziesz chciał go spróbować

Seks grupowy pozwala na interakcję z większą liczbą osób, a dzięki temu na poznanie nowych pozycji. Każdy uczestnik może dać coś od ciebie i nauczyć nas zupełnie nieoczekiwanych trików. Dzięki temu pojawi się możliwość zaskoczenia w przyszłości partnera. Seks grupowy to również  niezwykle podniecająca sytuacja, którą zapamiętasz do końca życia. Doda on pikanterii do Twojego życia seksualnego i pobudzi do odkrywania siebie. Jeśli będziesz brał udział w stosunku z doświadczonymi osobami, może to być najlepszy seks w Twoim życiu, a orgazm okaże się niesamowity. 

Warto przed podjęciem decyzji rozważyć wszystkie za i przeciw. Nie mniej jednak jest to potęgujące doznania wydarzenie, które może odmienić Twoje życie. 

Źródło : https://porneo.pl