Używanie prezerwatyw

Tematy bez tabu 0 comments

Wiele par oraz przeróżnych osób, które uprawiają seks często używają do tego prezerwatyw. Służą one głównie do zabezpieczenia przed różnego rodzaju chorobami wenerycznymi, a także do zapobiegania niechcianej ciąży. Sex w prezerwatywie niestety nie jest, aż tak przyjemny jak w przypadku, gdy kochamy się bez używania prezerwatyw. Jednak w sprawach seksu powinniśmy kierować się głównie rozsądkiem.

Wiadomo, że ciężko kierować się rozsądkiem, gdy mamy właśnie okazję przeżyć coś wspaniałego, co da nam mnóstwo rozkoszy. Jednak kierowanie się głównie chęcią doznania ogromnej przyjemności może przynieść konsekwencje. Gdy chcemy ruchać jakieś laseczki, które poznaliśmy dopiero niedawno to warto się zabezpieczyć, gdyż po pierwsze: możemy zapłodnić ją, a po drugie, i to jest najważniejsze: złapać jakąś chorobę, o której nie byliśmy poinformowani.

Zatem używanie prezerwatyw to bardzo dobra opcja, jeśli myślimy trzeźwo o seksie. Doskonale wiemy, że emocje są zazwyczaj bardzo silne i pchają nas do złego, ale właśnie wtedy powinniśmy się opanować.

źródło: cipki