Seks bez zobowiązań

Tematy bez tabu 0 comments

Miłość ewidentnie ma wiele wspólnego z erotyką. Jest to bardzo delikatna sprawa, zwłaszcza gdy mamy z nią złe wspomnienia. W efekcie utraconej miłości człowiek czasem zmienia się nie do poznania. Taka osoba nie chce już wiązać się w stałe związki, stałe uczucia. Chce tylko jednego. Pragnie uprawiać seks bez zobowiązań. Jest to dla takiej osoby jedyne sensowne wyjście. Nie zakochuje się, nie obdarowuje innej osoby głębokimi uczuciami, gdyż wie czym może się to skończyć.

Dlatego szuka przygód, które nie trwają długo, zazwyczaj jedna sex przygoda i się rozchodzą. Jednak takie ogłoszenia erotyczne to nie tylko seks. Nie chodzi tam tylko o jakieś ruchanie. Jest to również okazja do tego, aby porozmawiać z nowo poznaną osobą i miło spędzić czas. Sex jest wtedy tylko dodatkiem, który jeśli chcecie może mieć miejsce na tym spotkaniu. W taki sposób możemy świetnie dobrać partnera/partnerkę do swoich upodobań.

Możemy spotykać się z wieloma osobami i po prostu zastanawiać się czy przypadła nam do gustu, a także jak się czujemy z tą osobą w łóżku. Seks ogłoszenia to świetna opcja dla samotnych ludzi, a nawet dla takich, którzy są w związku. Mężczyźni mogą wyszukać tam takie laseczki, które nie poderwaliby w realnym życiu, a na dodatek jest opcja, że zgodzą się na seks.

źródło: 9tube.pl