Rozmiar penisa

Tematy bez tabu 0 comments

Na świecie istnieje przekonanie, że facet, który ma dużego penisa zadowoli kobietę o wiele bardziej niż ten z małym penisem. Faceci są bardzo wrażliwi na punkcie swojego penisa. Często boją się pierwszy raz z nową kobietą uprawiać seks, bo mają obawy o to, że kobieta ich wyśmieje lub jej nie zadowoli. Otóż nie jest tak do końca jak wszyscy faceci myślą.

Wiadomo, duży penis u faceta w oczach kobiety powoduje, że staje się on dla niej atrakcyjniejszy, bynajmniej w łóżku. Choć nie zawsze jest tak kolorowo, ponieważ czasami faceci z naprawdę dużymi kutasami mają problem z odbyciem stosunku seksualnego, który zadowolił by go i jego partnerkę. Nie tak ważna jest długość penisa jak jego grubość, czym grubszy penis tym lepsze doznania. Natomiast, jeśli ktoś ma małego penisa (krótki i chudy) to też nie jest to powód do popadnięcia w depresję. Miejsce, które wywołuje u kobiety niesamowite doznania podczas seksu to dobrze znany wszystkim punkt G.

To jego penetracja sprawia, że kobieta dochodzi do orgazmu i jest jej niesamowicie przyjemnie. Ten czuły punkt znajduje się 6cm od wejścia do pochwy. A więc faceci, którzy mają problem z małymi penisami nie powinni się zamartwiać. Podczas stosunku seksualnego nie chodzi o to jakiego dużego masz kutasa, chodzi o to, aby dobrze rozgrzać kobietę na grze wstępnej, a potem nie trzeba używać nawet penisa by ją doprowadzić.

źródło: seks przygody