Przygodny seks?

Tematy bez tabu 0 comments

Czy przygodny seks jest brany u Was pod uwagę? Zwracam się teraz tak samo do kobie jak i do mężczyzn. Pytanie może najpierw do tych, którzy nie mają jeszcze swojej drugiej połówki. Czy jeśli nadarzyłaby się świetna okazja do tego, aby uprawiać seks z obcą osobą i w przeróżnym miejscu, a także byłby to jednorazowy seks to czy zgodził/a byś się?

Teraz pytanie do osób, które kochają kogoś i mają swoją drugą połówkę. Czy jakby Wam przydarzyła się taka okazja. Po prostu przebywacie w jakimś miejscu i jest blisko Ciebie osoba, która strasznie na Ciebie działa, pociąga Cię i jest także szansa, że możecie wyskoczyć na szybki numerek. Czy wtedy uległ/a byś pokusie i zgodziła się na szybki numerek? Wiele ludzi nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie, a to źle, tym bardziej źle, gdy mówią tak osoby, które są w stałym związku.

Publiczny seks czy nawet wizyta w hotelu z osobą, która właśnie nam się spodobała i wybraliśmy się na szybki i jednorazowy seks to często duża pokusa. Dlatego powinniśmy nie ulegać emocjom i przemyśleć pewne kwestie zanim przystąpimy do działania.

źródło: masturbacje