O czym fantazjują mężczyźni

Tematy bez tabu 0 comments

Męskie fantazje zmieniają się nieco rzadziej niż kobiece i są zdecydowanie mniej perwersyjne. Mężczyźni rzadziej myślą o technikach BDSM w sypialni, a częściej zadowalają się po prostu różnego rodzaju erotyczną bielizną czy innymi akcesoriami.

Mężczyźni najczęściej fantazjują o wyzwolonym seksie z dziką partnerką. Z namiętną i zmysłową. W seksownej bieliźnie, w szpilkach, pończochach i gotowej na niemalże wszystko, czego tylko będą chcieli. Nie ma w tym ponadto nic zdrożnego, gdyż bardzo często w owych fantazjach ową kobietą jest ich partnerka, jedynie w nieco bardziej otwartej formie. Mężczyźni często mają także duszę romantyków. Także myślą o seksie na plaży z piękną i kochaną kobietą. O seksie w różnych mniej typowych miejscach jak łózko w sypialni. Seks w kuchni, w pokoju gościnnym, w hotelu – wszystko to wprowadza odrobinę pikanterii do związku i pozwala na więcej swobody w okazywaniu sobie miłości.

A co więcej mężczyźni naprawdę posiadają w sobie romantyzm i często chcą go uzewnętrznić właśnie poprzez owe porywy romantyzmu, doceniając swoją kobietę i sprawiając by poczuła się jeszcze bardziej zmysłowo i atrakcyjnie.