Najlepsze gadżety erotyczne dla kobiet

Minęły czasy, gdy gadżetami łóżkowymi zainteresowani byli jedynie panowie, a paniom „nie wypadało”. Coraz więcej pań sięga po takie rozwiązanie, zarówno, aby ubarwić życie erotyczne w związku jak i poza nim.

Jakie zabawki wybierają panie?

Numerem jeden są wszelkiego rodzaju dildo i wibratory. Pozwalają zarówno na samotną zabawę, jak i urozmaicenie igraszek z partnerem. Rynek jest bardzo bogaty – dostępne są produkty z różnego tworzywa, dowolnej wielkości, z dodatkowymi wypustkami czy w różnych fantazyjnych kształtach. Każda, nawet najbardziej wymagająca kobieta znajdzie odpowiednie rozwiązanie, lub kilka. 

Na fali popularności znajdują się, tak zwane kuleczki gejszy. Dopochwowe, dyskretne kulki, które można dla pikanterii mieć w sobie nie tylko w łóżku. Ważną zaletą tej zabawki, są walory prozdrowotne – nie tylko daje ona przyjemność, ale także ćwiczy mięśnie kegla. 

Bielizna. Która kobieta nie lubi pięknie wyglądać i założyć od czasu do czasu czegoś koronkowego dla podgrzania atmosfery? Dostępne na rynku zarówno komplety, jak i pasy do pończoch czy pełne body. Wybór zabawek dla kobiet jest ogromny. Warto nimi urozmaicić pożycie łóżkowe. 

źródło: darmowe sex randki