Mów o swoich pragnieniach w łóżku

Tematy bez tabu 0 comments

Często słyszymy o problemach w związkach dotyczących seksu. Dlaczego one w ogóle się pojawiają? Jedną z najczęstszych przyczyn jest brak pełnej swobody w mówieniu o swoich potrzebach. Jeśli zabrakło Ci odwagi, żeby opowiedzieć swojej połówce o potrzebach to koniecznie to zmień, ponieważ to może doprowadzić nawet do rozpadu związku. Dzisiaj pragnę omówić tą kwestię i przekonać Cię do większej swobody w relacjach.

Mów o pragnieniach seksualnych

Jeżeli posiadasz jakieś ukryte fantazje erotyczne, które chcesz spełnić to zamiast pisać z nieznajomymi na seks randkach, koniecznie opowiedz o nich swojemu partnerowi. Nie warto się tak hamować, ponieważ seks ma sprawiać przyjemność. Jeżeli będziesz ukrywać potrzeby to będziesz niezadowolona z własnego życia seksualnego i na pewno w późniejszym okresie będziesz czuć niedosyt. Takie podejście nie prowadzi do niczego dobrego, a jedynie psuje kontakty.

Zastanów się jakbyś chciała być rozpieszczana, następnie co sprawia Ci największą przyjemność i rozkosz, a potem co byś sama chciała zrobić z partnerem. Taki rachunek sumienia na pewno poprawi wasze kontakty w łóżku i doda pikanterii, zatem nie czekaj dłużej tylko już teraz zamień nudę na coś ekstra. Pamiętaj, że mężczyźni uwielbiają pewne i konkretne kobiety, które wiedzą czego pragną i znają swoje potrzeby. Nie zapomnij także o tym, żę dobry seks odmładza, a także odchudza.

źródło: http://erotyczne-galerie.pl