Młode czy dojrzałe kobiety?

Jeśli chodzi o kobiety, to z którą wolelibyście pójść do łóżka? Czy będzie to piękna i z doskonałym ciałem młoda kobieta czy może dojrzała i doświadczona pani? Jest to bardzo zaskakujące, ale wielu mężczyzn, szczególnie młodych, odpowiada, że marzy im się uprawiać seks z dojrzałą i doświadczoną kobietą, a nie z młodą dziewczyną.

Widać, że jedni faceci kierują się tylko wyglądem zewnętrznym kobiety i są to osoby, które wolą iść do łóżka z młodą dziewczyną o doskonałym ciele, zaś drudzy nie skupiają się tak bardzo na wyglądzie, lecz na dojrzałości. Ten drugi rodzaj mężczyzn wybiera dojrzałe kobiety, które może i nie mają idealnych ciał, ponieważ czas robi swoje, ale mają za to coś czym nie mogą się pochwalić młode laski.

Jest to dojrzałość kobiety, czyli to, że kobieta wie czego chce, jest pewna swojego ciała, a także przy okazji ma doświadczenie w erotycznych igraszkach. Wielu mężczyzn, którzy zaliczyli dojrzałe kobiety mówią, że seks z nimi jest o wiele lepszy niż seks z młodą dziewczyną.

źródło: hdsex.pl