Jak wygonić nudę z łóżka?

Tematy bez tabu 0 comments

Nuda w łóżku to niestety najgorsze co może spotkać zakochanych w sobie ludzi. Dzisiaj seks odgrywa bardzo ważną rolę w związku i nawet najgłębsza miłość może nie przetrwać jeśli we wspólny łożu pojawi się tego typu problem. Niespełnienie seksualne nie raz prowadzi do zdrady, a wiadomo czym się to może skończyć. W jaki sposób rozwiać nudę łóżkową?Po pierwsze warto uprawiać seks w innych miejscach niż tylko łóżko.

Sama zmiana otoczenia spowoduje ponowne rozpalenie namiętności. W domu jest przecież wiele miejsc w których możemy uprawiać sex. Co bardziej odważni mogą próbować także robić to w miejscach publicznych, na wakacjach, a plaży, w samochodzie i tak dalej.Warto także pomyśleć trochę nad pozycjami seksualnymi.

Brak inwencji twórczej przy uprawianiu seksu także rodzi nudę, a przecież nie każdy musi mieć głowę pełną pomysłów. Bez problemu jednak możemy korzystać z wiedzy zapisanej w książkach lub nawet oglądać erotyczne filmy  i właśnie z nich czerpać inspirację do kolejnych pozycji erotycznych.

Źródło: xcam.pl