Jak się można jeszcze bawić z partnerem?

Tematy bez tabu 0 comments

Wszystko jak najbardziej nadal ma mieć związek z seksem, ale gra wstępna jak i sam stosunek mogą być nieco urozmaicone. W tym celu najlepiej wykorzystać popularne gry planszowe lub kości.

Nie mniej jednak zasady i rodzaj gier nie mają nic wspólnego z tym co znamy i w co możemy grać całymi rodzinami. Takie zabawy erotyczne są przeznaczone dla dwojga i to w konkretnych intymnych sytuacjach. Najczęściej podczas grania partnerzy będą musieli się rozbierać w konkretny sposób lub też pieścić wyznaczone fragmenty ciała partnera.

Wszystko to również innymi częściami ciała, aniżeli dłonie. Tak na przykład może okazać się, że gra wymaga pieszczenia językiem biustu partnerki, co też prezentują porno galerieWszystkie elementy erotycznych gier mają na celu pobudzić seksualnie partnerów, podniecić ich, a zatem być doskonałym wstępem do seksu, który na pewno po zabawie będzie miał miejsce.

W końcu dobra zabawa, a zwłaszcza konkretne pieszczoty plus sex filmy na pewno sprawią, że oboje będą jeszcze bardziej nakręceni na siebie, a to najlepszy dowód na to, że zabawa skończy się upojną nocą. 

Źródło: sex randki