Jak poderwać dziewczynę w internecie? Poradnik dla facetów

blog erotyczny 0 comments

Wielu facetów nie zdaje sobie sprawy, że podrywanie kobiet w prawdziwym świecie i w Internecie to zupełnie inne światy. Dlatego dzisiaj przedstawimy Ci kilka wskazówek, które pomogą Ci odnaleźć się w tym dziwnym świecie internetowych randek!

Jak poderwać dziewczynę w internecie? Poradnik dla facetów

Myśl o tym jak o grze

Tylko dlatego, że zarejestrowałeś swój profil w serwisie randkowym, nie oznacza, że nagle będziesz miał ogromne powodzenie u kobiet. Niestety nie jest to film, a prawdziwe życie, dlatego warto najpierw poćwiczyć umiejętności konwersacyjne. Kobiety zazwyczaj bardzo chcą dużo wolności, więc musisz liczyć się tym, że szukając miłości w internecie, ona też będzie pisała z kilkoma facetami naraz. Co prawda to może cię zniechęcić – ale nikt nie mówił, że będzie łatwo, prawda?

Jeśli do niedawna lekceważyłeś aplikacje mobilne, to może czas do nich wrócić. W końcu szkoda tracić czas siedząc w domu i nie rozmawiając z kobietami, które lubisz. Możesz korzystać z platform takich jak Tinder, Badoo lub dowolnej innej platformy. Jak wszyscy wiemy, znalezienie partnera w Internecie jest trudne, ale jeśli spróbujesz, na pewno znajdziesz kogoś!

Jeśli udało ci się zaprosić kogoś na randkę

Nie da się ukryć, że pierwsza randka jest zawsze trudna do zaplanowania, a kobiety zwykle nie pomagają w wyborze miejsca, a wręcz przeciwnie. Oczywiście obejmuje to kwestie zaufania, obawy dziewcząt o ich bezpieczeństwo i ogólny brak komfortu w tej sytuacji. Aby rozwiązać ten problem, możesz zaprosić ją do pobliskiego parku na pierwszej randce. Miejsce jest ważne, ponieważ jeśli stanie się spokojniejsza, to zdobycie zaufania zajmie ci mniej czasu.

Jak zachowywać się na randce?

Cóż, wszystko, co musisz zrobić, to najpierw spraw, aby czuła się dobrze wokół ciebie. Możesz także porozmawiać z nią za pośrednictwem czatu wideo. To pokaże jej, że jesteś prawdziwą osobą, a czat wideo pomoże ci chwilowo wyjść z impasu. Dodatkowo, jeśli raz zaprosiłeś ją na spacer, to zaproś ją drugi raz, na przykład na trzecią randkę możesz zaprosić ją do domu, a jeśli jeszcze Ci nie ufa, możesz zaprosić ją do muzeum lub w innym miejscu. Pamiętaj jednak, że zbliża się kolejny lockdown, więc to zależy tylko od ciebie, czy znajdziesz jakieś miejsce, które jest otwarte. Ponadto, jeśli masz więcej pieniędzy, możesz pomyśleć o drobnym podarunku – kwiaty to dobry pomysł, chociaż musisz je również starannie dobierać – ponieważ kobiety rozumieją znaczenie w każdym, nawet najmniejszym szczególe.