Dominacja, a związek

Tematy bez tabu 0 comments

Jest takie powiedzenie, że każda kobieta marzy o niegrzecznym facecie, który będzie grzeczny tylko dla niej… Ile w tym prawdy? W związku oczywiście stawiamy na partnerstwo, a w seksie? Jak to jest w łóżku? Wydawać by się mogło, że silna i niezależna kobieta nie pozwoli się nikomu zniewolić. W rzeczywistości jest zazwyczaj inaczej.

Kobiety, które mają silną osobowość w łóżku często lubią być niewolnicami i chcą być zdominowane. Nie jest tak, że kobiety, które mają wysoką pozycję życiową, jak np. szefowe itp. są w łóżku takie same, czyli to one dominują. Kobiety nie uprawiają wtedy tylko i wyłączenie fetyszy, w których to one dominują.

Tak samo jest choćby z facetami. Nie każdy facet, który dominuje w łóżku musi być jakimś prezesem. Codzienność, wszystkie czynności, które wykonujemy są innym światem niż seks. Możemy być naprawdę różnymi osobami w życiu, ale kiedy przychodzi pora na seks, każdy z nas odgrywa w nim jakąś rolę, która niekoniecznie musi zgrywać się z tą, którą prezentujemy każdego dnia.

źródło: cipki