Dlaczego warto korzystać z antykoncepcji?

Tematy bez tabu 0 comments

Kochasz seks i nie wyobrażasz sobie życia bez niego. Monogamia nie jest dla ciebie, bo lubisz bujne życie towarzyskie. No i super, tylko jest jedno ale… A co jak zdarzy się coś nieprzewidzianego, czyli ciąża?

Korzystaj z antykoncepcji

Antykoncepcja to najrozsądniejsze rozwiązanie dla osób, które niekoniecznie marzą o potomku, a także nie chcą być ofiarą swojego życia i popaść w ciężkie choroby np. HIV. Tym bardziej, że form ochrony przed nieplanowaną ciążą jest jak chętnych dziewczyny w klubie w piątkowy wieczór albo facetów na plaży. Musimy być rozsądni i podejmować racjonalne decyzje.

Nie lubisz gumek (choć jak skaczesz z kwiatka na kwiatek to jest to twoje niezbędne wyposażenie, nieważne jakiej płci jesteś), to postaw na tabletki, wkładkę domaciczną, podwiązanie nasieniowodów lub jajowodów. Sposobów jest naprawdę bardzo dużo.

Antykoncepcja powinna być nie tylko na głowie dziewczyny. Co prawda często tak jest, że to ona bierze tabletki, a jeszcze potrafi wyjąć z torebki paczkę prezerwatyw, bo dzielny cowboy zapomniał. Ale faceci też powinni o to zadbać, bo testy na ojcostwo są teraz tak dokładne, że nie uciekniesz przed odpowiedzialnością. Oboje dbajmy o swoje zabezpieczenie, ponieważ życie jest tylko jedno. Zatem dziewczynki i chłopcy – nie bójcie się postawić na antykoncepcję i cieszcie się seksem, bo warto!

źródło: porno historie