Dlaczego uprawiamy seks analny

Tematy bez tabu 0 comments

Seks analny od dawna wzbudza wiele kontrowersji. W końcu ktoś postanowił sprawdzić co jest powodem u facetów i kobiet do tego, aby uprawiać seks analny. Przeprowadzone badania wykazały, że kobiety i mężczyźni uprawiają seks analny z zupełnie różnych przyczyn. Mężczyźni chcą uprawiać anal, bo sprawia im to ogromną przyjemność i czują większą władzę nad kobietą.

Dla kobiet seks analny kojarzy się z bólem i poddaniem facetowi. Mężczyźni mówią, że lubią taką formę seksu, bo przypomina im to scenki z filmów porno, które kiedyś oglądali lub oglądają do tej pory. Natomiast kobiety zgadzają się na anal, ponieważ pragną zadowolić swoich partnerów lub są do tego przekonywane na wszelkie sposoby. Większość ludzi nie wie o tym, że podczas seksu analnego można zarazić się chorobami wenerycznymi.

Taki seks kojarzy się często kobietą z czymś nieprzyjemnym i również przez to nie chcą się na niego zgodzić. Nie można zmuszać kobiet do analnego seksu, każdy ma na ten temat swoje zdanie. Jeśli będzie chciała to sama zaproponuje.

źródło: dupcie