Dlaczego faceci tak kochają piersi?

Tematy bez tabu 0 comments

Wiele kobiet bardzo zastanawia się nad tym co facetów tak bardzo podnieca w ich piersiach. Nie ma praktycznie takiego mężczyzny, który nie spojrzy na kobiece piersi oraz nie będzie ich pieścił w czasie różnego rodzaju zbliżeń. To najlepsza darmowa erotyka. Teoretycznie piersi są zarezerwowane dla małych dzieci, ale jak widać także facet czuje się dzięki nim bardzo wyjątkowo.

Tajemnicą jest tutaj oksytocyna. Związek wydzielany jest do mózgu kobiety w reakcji na dziecko ssące sutek.  Ma to zawiązać relacje pomiędzy dzieckiem oraz kobietą. W trakcie stymulacji piersi przez mężczyzn okazuje się jednak, że ta sama oksytocyna wywołuje podniecenie i tym samym sprawia, że kobieta ma dużo większą ochotę na sex jak i na samego mężczyznę.

Stymulacja piersi u wielu kobiet pozwala nawet na osiągnięcie orgazmu choć za każdym razem należy wiedzieć jak to zrobić. Każda laska może lubić bowiem inną formę stymulacji swoich sutków. Mężczyźni jednak doskonale wiedzą, że głaskanie damskiego biustu to klucz do spełnienia seksualnego i to obu stron. To właśnie tak bardzo ciągnie brzydką płeć do kobiecego biustu.

źródło: porno-filmy.info.pl