Czy warto jest korzystać z randek online? Poradnik erotyczny 2021

blog erotyczny 0 comments

Wiele osób szuka kogoś, z którym mógłby spędzić te samotne chwile, zwłaszcza podczas pandemii, więc nic dziwnego, że randki w internecie są bardzo popularne. Ale czy to naprawdę ma sens? Czy warto jest korzystać z randek online? O tym dowiesz się już za chwilę!

Czy warto jest korzystać z randek online? Poradnik erotyczny 2021

Zabawa

Szansa na znalezienie kogoś na ,,poważnie” randkując online jest statystycznie niewielka. Dzieje się tak głównie dlatego, że istnieje ogromna rozbieżność między liczbą mężczyzn i kobiet na platformach randkowych. Większość kobiet poszukuje mężczyzn wyższej klasy od siebie pod względem atrakcyjności i zamożności. Z drugiej strony, mężczyźni z klasy średniej zazwyczaj nie mają szczęścia, więc trudno jest im znaleźć kogoś do pójścia na randkę.

Co zrobić, jeśli zdecydowałeś się na randkowanie online?

Przeczytaj uważnie regulamin przed rejestracją. W Polsce istnieje kilkanaście serwisów randkowych. Szacuje się, że używa ich lub używa około 6 milionów ludzi. Utworzenie konta jest zwykle bezpłatne, ale zazwyczaj trzeba płacić za subskrypcje. Badania pokazują, że mężczyźni często źle rozumieją intencje kobiet – w końcu nie każda chce randki bez zobowiązań. Mężczyźni mogą myśleć, że to strata czasu, ale wiele kobiet lubi bezwarunkowo flirtować, ponieważ lubią pisać z mężczyznami, którzy są nimi zainteresowani – zwykle nie planują iść z nimi do łóżka, ale po prostu szukają atencji.

Czy warto bawić się w randki online?

Tak naprawdę zależy to tylko od ciebie i twojego nastawienia. Jeśli szukasz szybkiego seksu, to zdecydowanie lepszą opcją będzie pójście na prostytutki – zapłacisz mniej, a na dodatek dostaniesz to, czego oczekujesz. Jeśli szukasz miłości, to musisz być naprawdę szalonym optymistą, ponieważ tak naprawdę istnieje bardzo niewiele przypadków, gdzie np. Miłość z tindera doszła do skutku. Dlatego też przed tym, czy w ogóle chcesz się w to bawić, musisz pamiętać o tym, żeby zapytać samego siebie, czy na pewno masz ochotę bawić się w to, czy też zrezygnować z tego.