Cycuszki kobiet

Tematy bez tabu 0 comments

Jak to jest z tymi cyckami u kobiet? Jak sprawić przyjemność kobiecie poprzez jej cycki? Niektórym kobietom wystarcza zwyczajne dotykanie i masowanie jej piersi, a inne są jednak bardziej wymagające. Wielu z nim sprawia ogromną przyjemność zajmowanie się ich sutkami. Sutki to bardzo wrażliwe miejsce na cycuszkach kobiety.

Niektórym kobietom wystarczy tylko delikatne lizanie ich sutków i są siódmym niebie. Zaś inne lubią lekkie podgryzanie lub też szczypanie. Wręcz uwielbiają takie seks zabawy i są wtedy bardzo podniecone, aż na dole robią się strasznie mokre. Może są jeszcze jakieś różne sposoby zajmowania się kobiecymi cyckami, a faceci o tym nie wiedzą.

A jak to jest z samymi mężczyznami. Co wy podczas seksu uwielbiacie robić z kobiecymi cyckami? Lubie je dotykać, całować, podgrywać, szczypać, a może jeszcze jakieś inne cuda. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby kobieta była bardzo podniecona i o to, aby jej cipka zrobiła się wtedy bardzo mokra. To będzie znak, że sprawiamy jej ogromną przyjemność.

źródło: pornofilmy.net.pl